©2019 by Naminisnaminis

Search
  • Sonata Razmiene

Flirtas

Pati net nejaučiu, bet kelis kartus per dieną susiduriu su flirtu: flirtuoju su kava... Vis pasižadu išgerti tik vieną puodelį ryte, tačiau išgertų puodelių kiekis kažkaip vis išauga iki 2, 3, 4... Kartais supykstu ant savęs, kad neturiu valios, bet... flirtuoti, matyt, man su kava patinka...Kavą aš geriu namie – tiesiog maltas kavos pupeles užplikau, tačiau ją gardinu ne cukrumi, sirupu, ar saldikliais, o prieskoniais. Kava tada įgauna ypatingo aromato. Jei kartais nusibosta įprastos kavos skonis, pabandykite įdėti: cinamono šaukštelį arba kardamono trupinėlį. Labai mėgstu kavą su ciberžole (1 arb. š. puodeliui kavos), stipraus skonio mėgėjams labai tiktų ciberžolė ir juodieji pipirai (1 arb. š. ciberžolės ir keletas trupinukų juodųjų pipirų puodeliui kavos).


Beje, kai norisi kažko labai saldaus, į kavą įdedu 1-2 arbatinius šaukštelius rauginto cukraus. Skonis dieviškas ir kartu saldu.


Tiesą pasakius, labai įdomi istorija apie mano pirmąją ne juodą ir ne su pienu kavą. Kažkada su sese nugirdome, kad galima pasidaryti „karališką“ kavą, t.y. į išvirtą kavą reikia įpilti kiaušinio trynį, išplaktą su 1-2 šaukšteliais cukraus. Pirmasis mūsų kūrinys gavosi kava su beveik kiaušiniene :) Na, tada supratome, kad trynio plakinį reikia pilti į vos vos praaušusią kavą. Jei bus įdomu sužinoti, koks tos „karališkos“ kavos skonis – pabandykite pasidaryti. Kartais man patinka prisiminti senus laikus...Taigi, namie padaryta kava gali būti labai skani. O jei ją pateiki su fantazija (pavyzdžiui, storesnio stiklo stiklinėje ar taurelėje), ji tampa dar skanesnė. Tuo daug kartų esu įsitikinusi. Mėgaukimės paprastais dalykais. Flirtuokime su kava. Tai daug nekainuoja.

36 views