©2019 by Naminisnaminis

Search
  • Sonata Razmiene

Slides ruošk vasarą, ratus – žiemą. Čia apie pomidorus

Tikrai reikia paskuti galvą, kaip panaudoti pomidorus, kai jų šiais metais gyva galybė. Vienas iš puikių būdų – džiovinti pomidorus :) Kaip gi aš tą darau. Nuplautus pomidorus supjaustau plonomis riekelėmis, sudedu ant sviestiniu popieriumi išklotos skardos ir šaunu į orkaitę bei po truputį džiovinu 75 ° C temperatūroje (tik nereikia jų kepti aukštesnėje:), norint greičiau išdžiovinti). Padžiovinus kokią valandėlę, orkaitę išjungiu, po kurio laiko vėl įjungiu. Ir taip iki tol, kol pomidorai išdžiūva. Jeigu kas turi vaisių ir daržovių džiovyklę, manau, būtų greičiau.


Jei norisi kokio įmantresnio skonio, galima užberti paprikų miltelių, bazilikų, bet ir visiškai natūralaus džiovinto pomidoro skonis yra sodrus, truputį salstelėjęs.


Iš tikro procesas ilgas, nuobodokas, bet rezultatas to vertas. Kai rudens vakare žiūri televizorių, tie pomidorų džiūvėsiai taip skaniai „eina“, kad pasižadi sau kitais metais ir vėl truputį pavargti. Be to, maišelis pomidorų traškučių – puiki dovana Kalėdoms :) Pati jau išbandžiau. Taigi, slides, pasirodo, galima paruošti vasarą ...


Pirmoji pomidorų partija paruošta džiovinimui

41 views